KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072169
nr 1407 2169
Hertha Bengtson
(1917-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 47, landskap. Olja på duk, 29x40cm, yttermått inklusive ram: 40x51cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:32:35
4/7 03:13:23
Hertha Bengtson
Läs mer om Hertha Bengtson